Konkurss on lõppenud

SULGE

Epiim otsib
suurimat juustusõpra!

Kui oled suur juustusõber või tead mõnda teist sõpra (olgu see siis inimene, loom, lind või mõni muu huvitav objekt), siis tee pilt ja osale fotokonkursil.

Oodatud on kõik tõsised ja või tõsiselt naljakad juustuteemalised pildid. Võitjad selguvad juba 6. juunil 2018!

Peaauhind

Klassikaline naisteratas Burghardt

Konkurss on lõppenud

II - VI koht

Pikniku komplekt

Fotod

Anna hääl oma lemmikpildile ja aita ta lähemale võidule! Kui Sinu häälest jääb
väheks, võid appi kutsuda ka sõbrad.

Kampaania reeglid

KORRALDAJA

Kampaania "Suur juustusõber 2018“ korraldaja on E-Piim Tootmine AS, registrikood nr 12131598, asukoht Välja 4, 48105 Põltsamaa, (edaspidi Kampaania Korraldaja).

 

KAMPAANIA PERIOOD

Käesolev kampaania kestab 16.05.2018 - 06.06.2018.

 

KONKURSIL OSALEMINE

1. Kampaanialehe täies mahus kasutamiseks on vaja kampaanialehele sisse logida oma Facebooki kontoga.

2. Kandideerida saavad kõik isikud, kellel on Facebook konto ning on lehele ülesse laadinud hiljemalt 06.06.2018 enda tehtud juustuteemalise foto. Foto saatmisega annab osaleja korraldajale nõusoleku isikuandmete töötlemiseks tarbijamängu korraldamisel, samuti õiguse avaldada foto korraldaja hallatavates infokanalites. Korraldajal on õigus kasutada saadetud fotosid meedias, reklaamides ja üritustel ilma selle eest lisatasu maksmata ning eraldi kokkulepet sõlmimata viidates foto autorile.

3. Ühel osalejal on lubatud konkursile esitada 1 foto.

4. Osaleda ei saa korraldaja, E-Piim Tootmine AS töötajad.

5. Konkursil osalevad ainult need fotod, mille autoriks/omanikuks on foto postitaja ise (internetist, fotopankadest jne võetud fotod ei lähe arvesse).

 

AUHINNAD

Konkursi II-VI koha auhindadeks on piknikukomplekt: piknikutekk, termokorv ja valik Epiima juuste. Kokku 5 komplekti ning need võidavad enam hääli saanud võistlejad (II-VI koht).

 

KONKURSI PEAAUHIND

Peaauhinna saab kõige enam hääli saanud osaleja (I koht). Peaauhinnaks on klassikaline naisteratas Burghardt, 28-tolline.

 

VÕITJATE AVALDAMINE

Epiim fotokonkursi peaauhinnavõitja ja 5 auhinna võitjat kuulutatakse välja koos autori nimega ja fotoga Epiima Facebook’i lehel ja kampaania lehel 7. juunil 2018 tööpäeva jooksul.

Konkursi võitjate pidulik autasustamine toimub laupäeval, 09. juunil 2018 Eesti suurimal toidukultuurifestivalil Grillfest, Pärnus.

 

LISAINFO JA MUUD TINGIMUSED

- Kampaania Korraldajal on õigus põhjendamata eemaldada võistluselt fotod, kui on tuvastatud reeglite rikkumist (nt on kasutatud slaidipanga fotot, tegemist on ebasündsa fotoga, hääled on ostetud automaatprogrammi poolt jne).

- Kõikide konkursil osalevate fotode kasutamis- ja omandiõigused lähevad Kampaania Korraldajale AS E-Piim Tootmine.

- Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele massimeedia vahendusel ja oma kodulehel.

- Korraldaja jätab endale õiguse kampaania reegleid muuta ilma ette teatamiseta.

 

KONTAKT

Kampaania lisainfo: kampaania@epiim.ee